Podbój zamku ze słomy w krainie Römerland

Gospodarstwo pod arkadami w Prellenkirchen prowadzone przez rodzinę Bayerów

Zaledwie 40 minut jazdy od Wiednia – i znajdujemy się w zupełnie innym świecie: bujne winnice, pola i stary las liściasty to charakterystyczne cechy regionu położonego między łęgami naddunajskimi a Jeziorem Nezyderskim. To tutaj znajduje się gospodarstwo pod arkadami z winnicami i hodowlą bydła. Azyl dla żądnych przygód dzieci, ale też dla osób ceniących sobie wygodę.

Kto by pomyślał!

W naszych stajniach czasami jest naprawdę głośno. Zwłaszcza wtedy, gdy ponad 80 naszych byków domaga się jedzenia. Możesz pomóc w roznoszeniu siana. Albo w spryskiwaniu zwierząt wodą. Tak, dobrze przeczytałeś! U nas prysznic bierze nawet bydło. Z kolei ludzie mogą się ochłodzić w basenie ze zjeżdżalnią.

Ponieważ w naszym gospodarstwie żyje wiele zwierząt, zawsze coś się dzieje.
Na Twój przyjazd czekają również zające i kury, dużo kotów i nasz pies Cora. U nas możesz nawet spotkać dzikie zwierzęta. Kiedy dokarmiamy nasze sarny i zające polne. Czy kiedykolwiek rozrzucałeś buraki pastewne?

Z pewnością wiesz, jak wyglądają zamki. Ale czy wiesz, jak wyglądają zamki ze słomy, które trzeba zdobyć? Albo jak wygląda zajęczy zamek, pełen słodkich zajączków, które chcą, żeby je pogłaskać? Szkoda, że nie możesz ich zabrać ze sobą do naszego kina. Podczas wieczorków filmowych puszczamy ciekawe i wesołe filmy dla dzieci.

Dalsze informacje i kontakt