Wakacje w gospodarstwie nad dużym stawem

Gospodarstwo pstrągowe w Texingtal prowadzone przez rodzinę Erberów

Przepiękne, stare czworokątne gospodarstwo, a wokół spokojna okolica Mostviertel – i bardzo dużo zwierząt, od których można się nauczyć wielu ciekawych rzeczy. W gospodarstwie pstrągowym prowadzonym przez rodzinę Erberów natura – zwłaszcza podczas własnoręcznego dojenia – jest na wyciągnięcie ręki.

Kto by pomyślał!

Czy uczysz się w czasie wakacji? Z pewnością tylko wtedy, gdy sprawia Ci to przyjemność! Na przykład w stodole. Możesz tam otrzymać nawet dyplom z dojenia. Pokażemy Ci, skąd u krowy wypływa mleko. Jak należy bardzo ostrożnie, ale też zdecydowanie, pociągać za wymiona. Mleko prosto od krowy jest najsmaczniejsze. Jest ono bardzo słodkie. Do tego możesz zwędzić jajko z kurnika!

Jednym z „przedmiotów” jest też u nas nauka języka wędkarskiego. Kto złowi największego pstrąga na obiad? W naszym stawie zwinni pływacy już czekają na to, aż podsuniesz im pod nos robaka. Po łowieniu ryb od razu sam możesz wskoczyć do wody i zrobić rundkę.

Czas na szalone zabawy? Mamy całą masę miejsca i możliwości. Skakanie na trampolinie, przejażdżki kucykiem, wspinanie się na wieżę, jazda rowerem i wiele więcej. Zające i owce już czekają na to, aż je pogłaszczesz. U nas możesz też malować i wykonać wspaniałe dzieła sztuki dla swojej rodziny. Jako podziękowanie za cudowny urlop.

Dalsze informacje i kontakt