Urlop w gospodarstwie ekologicznym z wycieczkami do lasu w poszukiwaniu ogromnych kamieni

Gospodarstwo ekologiczne Hammerschmidt w Litschau prowadzone przez rodzinę Hammerschmidtów

Krowy niestety nie potrafią się śmiać – ale gdyby potrafiły, wtedy krowy z gospodarstwa ekologicznego Hammerschmidt miałyby szeroki uśmiech. Rodzina Hammerschmidtów troszczy się o wszystkie stworzenia. Zwłaszcza o małych i dużych gości.

Kto by pomyślał!

Czy wszystkie jajka są takie same? Nie do końca. Nasze jajka pochodzą od szczęśliwych kur! A nasze mleko pochodzi od zadowolonych, radosnych krów. Ponieważ mają one u nas dobrze i dostają wyłącznie ekologiczną paszę. Chętnie pokażemy Ci, jak doi się krowę. I podbierzemy kurom kilka jajek.

Weźmiemy Cię na łopatę! I Twoją rodzinę też! Bez obaw – mamy na myśli łopatę w naszym traktorze. Można w niej odbyć całkiem przyjemną przejażdżkę po gospodarstwie. 

Mówi się właściwie „gruselig” czy „graselig” (co oznacza „strasznie”)? Do herszta zbójców Grasl pasują obydwa wyrażenia! Niegdyś ukrył się on za kamieniem „Graslstein”. To było 200 lat temu. Jednak przy tym kamieniu cały czas jest strasznie. Najlepiej przekonaj się o tym sam – udaj się głęboko do lasu i znajdź jeszcze wiele innych ogromnych kamieni.

Dalsze informacje i kontakt