Bed & Pool Wiener Neustadt

Dom wczasowy

Państwa pobyt

Bez względu na wakacje czy przejazd, nasze zakwaterowanie w samym sercu Wiener Neustadt zapewnia idealny punkt wyjścia do zwiedzania miasta, wędrówek po przyrodzie lub odkrywania kulinarnych smaków. Na terenie posesji dostępne są miejsca parkingowe z zadaszeniem, basen odkryty z miejscem do relaksu, ogród z możliwością grillowania oraz bezpłatne Wi-Fi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Miejscowość i przyjazd

Zapytaj Bed & Pool Wiener Neustadt

Państwa dane dotyczące podróży
Państwa dane
Pani/Pana dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy i elektroniczny oraz numer telefonu) oraz dane dotyczące podróży (data przyjazdu i wyjazdu, liczba osób, liczba i wiek dzieci) zostaną zapisane w celu i w okresie załatwiania Pani/Pana niezobowiązującego zapytania. Dane te przekażemy jedynie odpowiedniemu wynajemcy/oferentowi w celu opracowania oferty, lecz żadnej innej osobie trzeciej. Szczegółowe informacje o swoich prawach, jako osoby, której dane dotyczą oraz o nas jako administratorze danych zamieszczamy w oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

Szukaj i rezerwujHotele i zakwaterowanie