Wycieczka rowerowa, © Franziska Consolati

Wymarzona trasa rowerowa przez Traisental

Rowerem z St. Pölten do Mariazell

Trasa rowerowa przez Traisental o długości 111 km, prowadząca przez różnorodne krajobrazy, od łagodnych wzniesień na południe od Dunaju po górzysty region Mostviertel, jest odpowiednia dla każdego: zarówno dla miłośników turystyki rowerowej, jak i dla sportowców – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Trasa prowadzi z St. Pölten przez Lilienfeld doliną Traisen do Mariazell lub w odwrotnym kierunku. Różnorodne krajobrazy regionu Mostviertel czekają na odkrycie! Na trasie znajdują się przyjazne rowerzystom zajazdy, gdzie można zjeść coś smacznego przed dalszą drogą.

W cenie:

  • 2 noclegi ze śniadaniem w wybranym pensjonacie
  • Przejazd kolejką Mariazellerbahn z Mariazell do St. Pölten lub w odwrotnym kierunku
  • Mapy i materiały informacyjne

Ceny

  • w pokoju dwuosobowym od 146,00 € za osobę

Ceny bez podatku od noclegu, więcej informacji na stronie: www.niederoesterreich.at/taxen

Okres ważności oferty

  • obowiązuje od 01.04.2023 do 31.10.2023

Organizator

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Obowiązują ogólne warunki handlowe Mostviertel Tourismus GmbH - można je znaleźć na stronie www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Zapytaj o ofertę

Zapytaj Wymarzona trasa rowerowa przez Traisental

Państwa dane dotyczące podróży
Państwa dane
Pani/Pana dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy i elektroniczny oraz numer telefonu) oraz dane dotyczące podróży (data przyjazdu i wyjazdu, liczba osób, liczba i wiek dzieci) zostaną zapisane w celu i w okresie załatwiania Pani/Pana niezobowiązującego zapytania. Dane te przekażemy jedynie odpowiedniemu wynajemcy/oferentowi w celu opracowania oferty, lecz żadnej innej osobie trzeciej. Szczegółowe informacje o swoich prawach, jako osoby, której dane dotyczą oraz o nas jako administratorze danych zamieszczamy w oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.