Jazda rowerem z transportem bagażu

Wygodne podróżowanie rowerem bez bagażu.

Prawdziwa jazda rowerem górskim nigdy nie jest łatwa, za to podczas rekreacyjnych wycieczek rowerowych dodatkowe kilogramy odbierają przyjemność jazdy. Ciężki bagaż tylko przeszkadza! Odbierzemy Twój bagaż i dostarczymy go na miejsce zakwaterowania.

Lubisz poznawać nowe miejsca i nowych ludzi na dwóch kółkach? Jeśli tak, to środkowy region Austrii – z różnorodnymi krajobrazami – jest świetnym celem wypoczynkowym! Niezależnie od tego, czy preferujesz długie wycieczki, jazdę rowerem górskim przez góry i lasy bądź spokojną jazdę dla czystej przyjemności.

Jazda rowerem w Dolnej Austrii bez bagażu

Według nas jazda rowerem powinna być przyjemna oraz musi gwarantować możliwość cieszenia się naturą bez dodatkowego obciążenia. Dlatego oferujemy transport bagażu pomiędzy poszczególnymi miejscami zakwaterowania. Mniejszy ciężar oznacza większą przyjemność z jazdy! Wystarczy spakować rzeczy potrzebne danego dnia. Twój bagaż będzie czekać na Ciebie wieczorem w miejscu zakwaterowania.

Szybka organizacja!

Brzmi kusząco? Na trasach cieszących się największą popularnością transport bagażu jest już zorganizowany. Wystarczy wsiąść na rower i ruszyć na wycieczkę wśród bulgoczących stawów i winnic o łagodnym krajobrazie.