Liczne atrakcje w starym młynie

JUFA Weinviertel Landerlebnisdorf w Seefeld-Kadolz

Ten, kto mieszka w byłym młynie Eselsmehl, nie będzie się dziwić, kiedy rano będzie pachniało w domu świeżo pieczonym chlebem. W ośrodku JUFA Landerlebnisdorf znajdującym się w idyllicznie położonej dolinie Pulkautal, którego tematem przewodnim jest młynarstwo, wszyscy – i młodsi, i starsi – znajdą aktywności sportowe dla siebie.

Kto by pomyślał!

Świeży chleb smakuje wspaniale. Ale własnoręcznie robiony chleb smakuje jeszcze lepiej. Mamy duży piec, w którym sam możesz upiec chleb. Tak samo jak młynarze w bajkach. Poczytaj je w specjalnym bajkowym kąciku! Tam dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o zbożu.

Chleb daje siłę. Też jej potrzebujesz, żeby ćwiczyć na naszej ściance wspinaczkowej do boulderingu, grać w tenisa stołowego czy grać w kręgle. Dla osób szczególnie aktywnych mamy nawet małą halę sportową. W międzyczasie dorośli mogą zrelaksować się w naszej strefie wypoczynkowej. Przy ładnej pogodzie polecamy jednak wspólne wycieczki rowerowe albo przejażdżki na kucykach.

Czy lubisz historie detektywistyczne? U nas, w Pulkautal, mieszka całkiem znany detektyw. Nazywa się Simon Polt. Możesz z nim ścigać przestępców i szukać ukrytych wskazówek. Oczywiście na koniec czeka niespodzianka. Teraz jej jednak nie zdradzimy.

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line