Tam, gdzie kozy wyprowadza się na spacer

Urlop w gospodarstwie Karhof

Pośrodku „Dirndltal” leży gospodarstwo Karhof prowadzone przez rodzinę Eggersów. Można tam chodzić na cudowne spacery, jeździć rowerem i robić wycieczki po urozmaiconym regionie Mostviertel – lub doświadczać ciekawych przygód bezpośrednio w gospodarstwie, w stajni czy na pastwisku.

Nie ma po co beczeć:
spacery z kozami i praca w stodole

W gospodarstwie Karhof dzień rozpoczyna się w stodole. Mówiąc dokładniej: w kurniku, gdzie najpierw podbierasz kurom jajka na śniadanie, a potem karmisz cielaki, świnie i kozy. Zwierzęta z pewnością się ucieszą, ponieważ najbardziej głodne są właśnie o poranku. Późniejszy plan dnia przewiduje spacer z kozami. Tak, nasze kozy chętnie chodzą na spacer. Potem nauczysz się szczotkować kucyka. Jeśli nie będziesz się bać, stanie się to Twoim codziennym zadaniem, które będziesz musiał wykonywać sam.

Chodź, rzuć lassem:
Dziki Zachód i inne przygody

W gospodarstwie Karhof czeka wiele przygód – od jazdy traktorem po skakanie po sianie i palenie ogniska. Poza gospodarstwem też wiele się dzieje. W przykład w Pielach znajduje się kąpielisko naturalne, do którego jest bezpośrednie przejście z gospodarstwa. Dzięki temu jesteś tam jakby gościem VIP. Można też wybrać się do wioski w stylu Dzikiego Zachodu Greenhorn Hill i wcielić się w rolę kowboja. Z kolei przed urzędem gminy stoją rowery, które można nieodpłatnie wypożyczyć oraz na których można poznawać okolicę i robić wycieczki rowerowe. Jak widać już na pierwszy rzut oka: u Eggersów nigdy nie ma nudy!

Dalsze informacje i kontakt