Przygody i natura w Annabergu

Pensjonat Kobichl prowadzony przez rodzinę Wutzl-Hintereggerów

Do rozrabiania potrzeba dużo miejsca. W pensjonacie Kobichl miejsca jest więcej niż wystarczająco. Dookoła 400-letniego gospodarstwa dzieci znajdą wszystko to, czego potrzebują do tego, aby się porządnie wyszaleć – a rodzice lub dziadkowie będą mogli miło i spokojnie spędzić czas.

Kto by pomyślał!

Czy tylko dorośli mogą jeździć traktorem? Nie, mamy wiele małych traktorów dla dzieci. Możesz jeździć nimi po naszym dużym placu zabaw jak prawdziwy rolnik. Albo możesz ścigać się na gokartach dookoła domu. Także na letnim torze saneczkowym można się porządnie wyszaleć! Na naszej ściance wspinaczkowej pokażemy Ci, w jaki sposób można wysoko wejść.

Gdzie są krowy? Na naszym pastwisku! Gryzą tam naprawdę smaczną trawę. Dlatego tak wspaniale smakuje u nas mleko i ser. Sam przekonaj się, jak pięknie wygląda nasze pastwisko. Przy okazji możesz delektować się cudowną przyrodą. Pokażemy Ci też, jak wybudować zaporę w stawie.

Konie nie zawsze są duże! Nasze małe kucyki są dosyć niewielkich rozmiarów. Lubią, kiedy idzie się z nimi na spacer albo się na nich jeździ.

Ach, jeszcze jedno! Pensjonat Kobichl jest jedną z jedenastu stacji tematycznych Jochi-Höfeabenteuer! Zabierz konika rasy Haflinger na ciekawą przejażdżkę i poznawaj z nim okolicę Annabergu!

Dalsze informacje i kontakt