Kąpiele, zabawy i głaskanie cielaków

Gospodarstwo agroturystyczne z ofertą dziecięcą w Waldhausen, prowadzone przez rodzinę Kurzów

Gospodarstwo agroturystyczne z ofertą dziecięcą – i to naturalnej wielkości! W gospodarstwie prowadzonym przez rodzinę Kurzów wszystko kręci się wokół spędzenia naprawdę interesujących wakacji i ferii z całą rodziną, podczas których zarówno dzieci, jak i dorośli mogą delektować się życiem na wsi. Na przykład, łowiąc świeże pstrągi z własnego stawu.

Kto by pomyślał!

Trafić na wyspę jak Robinson Crusoe – to by było coś! Nasz staw kąpielowy nadaje się nie tylko do zabaw w wodzie i nurkowania. Na środku wyspy możesz rozbić namiot oraz możesz nauczyć się łowić ryby! Wieczorem możesz je upiec na grillu w chatce grillowej.

Zajrzyj do naszej ogromnej stodoły do zabawy – jest ona przeznaczona tylko dla dzieci! Można się w niej wspinać, a lalki mają w niej nawet swoją własną kuchnię dla lalek. Nasza kukiełka przygotuje specjalnie dla Ciebie spektakl kukiełkowy. Na zewnątrz możesz ścigać się gokartem z traktorem-zabawką. Albo nauczysz się jeździć prawdziwym, dużym traktorem.

Psst! Przy cielaczkach trzeba zachowywać się naprawdę cicho! Są one potwornie głodne! Pokażemy Ci, jak należy je prawidłowo karmić. I być może będziesz świadkiem narodzin cielaka. W naszym mini zoo absolutną gwiazdą jest wietnamska świnka zwisłobrzucha.

Dalsze informacje i kontakt