Rowerem nad przeczyste jeziora

3-dniowa wycieczka rowerowa w rejonie Mostviertel, w kierunku jeziora Ybbs, Erlauf oraz Lunzer

Mostviertel ma 2 twarze. Płn.: szemrzące wodą pagórki, ojczyzna sadów z gruszami moszczowymi. Płd.: dziewicza przyroda, wąskie doliny, hale, strumienie i górskie jeziora. Miłośnicy roweru jadą w górę doliną Ybbs i w dół, ze szczytowego punktu Lunzer w Ötscherland przez 2 najpiękniejsze trasy w Mostviertel i podziwiają zmienne krajobrazy. Okolice Ybbs i Erlauf to widoki i liczne miejsca wypoczynku.

W cenie:

  • 2 noclegi ze śniadaniem w wybranym pensjonacie/hotelu
  • Mapy i materiały informacyjne

Cena:

  • * Pokój dwuosobowy od 146,- €

Za dopłatą możliwa jednoosobowa rezerwacja pokoju.

Ceny bez podatku od noclegu, więcej informacji na stronie: www.niederoesterreich.at/taxen

Okres ważności oferty

  • obowiązuje od 16.04.2024 do 31.10.2024

Organizator

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Obowiązują ogólne warunki handlowe Mostviertel Tourismus GmbH - można je znaleźć na stronie www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Zapytaj o ofertę

Zapytaj Rowerem nad przeczyste jeziora

Państwa dane dotyczące podróży
Państwa dane
Pani/Pana dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy i elektroniczny oraz numer telefonu) oraz dane dotyczące podróży (data przyjazdu i wyjazdu, liczba osób, liczba i wiek dzieci) zostaną zapisane w celu i w okresie załatwiania Pani/Pana niezobowiązującego zapytania. Dane te przekażemy jedynie odpowiedniemu wynajemcy/oferentowi w celu opracowania oferty, lecz żadnej innej osobie trzeciej. Szczegółowe informacje o swoich prawach, jako osoby, której dane dotyczą oraz o nas jako administratorze danych zamieszczamy w oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.