Key Visual Wachauer Eselabenteuer, © Niederösterreich Werbung/Stefan Fuertbauer

Oryginalne wędrówki ze zwierzętami

Wędrując w towarzystwie lam, alpak i osłów, poznasz nie tylko piękne krajobrazy, lecz również zaprzyjaźnisz się z puchatymi czworonogami.

Bild Lamawandern im Wienerwald, © Raimo Rudi Rumpler

Z lamami po Lesie Wiedeńskim!

Z puchatymi lamami można wędrować również po Lesie Wiedeńskim. Zamów termin wizyty u lam na urodziny dziecka, wycieczkę zakładową czy szkolną jak również na terapię zajęciową z udziałem zwierząt.

Czytaj dalej
Safari pod znakiem osła!, © Naturparke Niederösterreich/Robert Herbst

Safari pod znakiem osła!

Podczas safari w obszarze chronionego krajobrazu na stokach Buchenberg dowiesz się wiele o pociesznych kłapouszkach. Napotkasz też mnóstwo zwierząt, a niektóre z nich nawet pogłaskasz!

Czytaj dalej
Włóczęga z kozami, © Vera Bubich

Włóczęga z kozami

Atrakcją Ried/Riederberg są wędrówki z kozami dla dzieci i dorosłych. Łaciate kózki alpejskie będą Ci towarzyszyć bez lonży na soczystych łąkach we wspaniałym krajobrazie.

Czytaj dalej
Hippo Campus, © Hippo Campus

Patataj, patataj!

W Deutsch Haslau można się wybrać na spacer z końmi. Na trasie z przewodnikiem konie się częściowo prowadzi, a częściowo na ich jedzie. Po spacerze wzmocnisz nadwątlone siły owocowym podwieczorkiem w przyjaznym dla dzieci gospodarstwie, gdzie czekają też inne przygody.

Czytaj dalej
Z osłami przez Wachau!, © Niederösterreich Werbung/ Stefan Fuertbauer

Z osłami przez Wachau!

Przygoda z osiołkami w dolinie Wachau obejmuje nie tylko wędrówki, lecz nawet uzyskanie dyplomu eksperta w prowadzeniu osłów. Czekają na was nasze kłapouche rumaki: Abraham, Bonifaz, Frederik, Fridolin, Kasimir, Sokrates, Stanislaus i Willibald!

Czytaj dalej