Park rozrywki Motorikpark i wodny świat

Góra pełna atrakcji: ośrodek JUFA Annaberg

Jeden obiekt, tysiąc przygód: w ośrodku JUFA Annaberg i jego pobliżu znajdziemy wszystko, co niezbędne do spędzenia atrakcyjnego urlopu – zarówno dla dzieci, jak i rodziców. W końcu ważne jest, aby każdy mógł robić to, co sprawia mu największą przyjemność.

Atrakcje na mokro
Ośrodek JUFA Annaberg to prawdziwe centrum rozrywki, a w zasadzie jeden ogromny plac zabaw. Tutaj z parku sprawności motorycznej można się przenieść bezpośrednio na plac zabaw pod dachem albo do parku wodnego. Jeśli komuś to nie wystarcza, to polecamy zajrzeć od hali sportowej, gdzie można się wyszaleć, zagrać w piłkę czy wspiąć na wierzę. Przy tylu atrakcjach zadbano również o zajęcie dla rodziców. Gdyby był problem z ich znalezieniem, poszukiwania należy rozpocząć od kompleksu saun.

Na ścieżkach pełnych przygód
Chyba nie myślisz, że to już wszystko? Gdzie tam! Tutaj również na wolnym powietrzu przygoda czai się za każdym wzniesieniem, na przykład na ścieżce śladami zwierzyny (Weg des Wildes). Podążając nią do zbiornika retencyjnego, dowiesz się wszystkiego o najpopularniejszych gatunkach dzikich zwierząt w regionie. Punkt wyjścia znajduje się przy parku krajobrazowym Ötscher-Tormäuer, nazywanym Wielkim Kanionem Austrii, który już sam w sobie warto zwiedzić. Podobnie zresztą jak stadninę Schaglhof, gdzie można pojeździć konno. Jednakże naszą ulubioną trasą na wędrówkę jest szlak Herzerlweg (Herzerlweg) prowadzący na halę Anna-Alm. Po powrocie można usiąść przy grillowisku Ötscher i upiec sobie kiełbaski oraz chleb.

Dalsze informacje i kontakt Rezerwacja on-line