Przygody na każdą pogodę

W stodole Ferienstadl Hammerau

W Göstling an der Ybbs w regionie Hochkar czekają na Ciebie wyjątkowe atrakcje, w tym gospodarstwo z minizoo i centrum zabaw o powierzchni 100 m2. W Ferienstadl Hammerau z pewnością nie dopadnie Cię nuda – możesz wybrać się na przejażdżkę na osiołku, poskubać porzeczki albo poskakać na trampolinie.

I liczenie owiec staje się prostsze:
pokoje z widokiem na stodołę

Gospodarstwo Ferienstadl Hammerau jest naprawdę wyjątkowe. Dwa pokoje mają szklaną podłogę, przez którą widać, co się dzieje na dole w stodole. Także znajdujące się na terenie gospodarstwa minizoo z owcami, królikami, w tym miniaturkami, świnkami morskimi i kotami dostarcza ciekawych przeżyć. Podczas gdy dorośli relaksują się w strefie wellness, na małych odkrywców czekają różne przygody, które nigdy nie są nudne.

Zabawy na zewnątrz i wewnątrz:
atrakcje na każdą pogodę

W dzień możesz podjadać porzeczki, maliny, truskawki i groszek prosto z krzaków, a wieczorem ogrzać się przy ognisku. Główna atrakcja: przejażdżka na osiołku. W międzyczasie czeka na Ciebie wiele pracy w stodole. I nawet kiedy pada deszcz, nie ma powodu, dla którego miałbyś zrezygnować z dobrej zabawy: centrum zabaw o powierzchni 100 m2, które znajduje się pod dachem, ma bogate wyposażenie – czekają tam na Ciebie stół do tenisa i stół do gry w piłkarzyki, trampolina, tablica do darta, hamak i duża huśtawka.

Dalsze informacje i kontakt