Wellness dla dużych, praca w stodole dla małych

Gospodarstwo ekologiczne Ebenbauer oferuje wszystko, co niezbędne do spędzenia idealnego urlopu.

W gospodarstwie ekologicznym Ebenbauer w regionie Mostviertel można się spodziewać wszystkiego tylko nie nudy. Na gości czekają takie atrakcje jak odwirowywanie miodu, jazda traktorem i łapanie żab, a w nagrodę domowej roboty przysmaki. Pia i Paul byli zachwyceni. A jak będzie z Tobą?

1000 pierwszych razy: o łapaniu traszek i odwirowywaniu miodu
W gospodarstwie ekologicznym Ebenbauer spotkasz jego mieszkańców: koty, rozbrykanego psa Benniego, kury, owce, krowy, a przede wszystkim przeżyjesz wiele ciekawych przygód. W stawie przy gospodarstwie możesz na przykład łapać traszki i żaby albo popływać łódką. I podczas gdy dzieci w pocie czoła pracują w stodole, skaczą na siano lub jeżdżą traktorem, rodzice mogą się pocić w naszej saunie. Albo w sali do fitness, gdzie wyżyć mogą się wszyscy. Do tego celu nadają się też nasze gokarty i plac zabaw. Polecamy: odwirowywanie miodu.

W poszukiwaniu przygód: wędrówki, wspinaczki i jazda na sankach w regionie Mostviertel
W pobliżu gospodarstwa ekologicznego Ebenbauer znajdziemy doskonałe trasy do wędrówek oraz spacerów po górach Schobersberg i Wieseberg. Natomiast na większe stromizny należy być przygotowanym w parku wspinaczkowym i ogrodzie zoologicznym Buchenberg czy podczas wędrówki wąwozem w Opponitz. Tam na poszukujących mocnych wrażeń czeka naturalny tor saneczkowy. Niezapomnianym przeżyciem będzie piknik na górskim szlaku Panoramahöhenweg, przy którym gospodarstwa oferują regionalne wyroby własnej produkcji. Te imponujące widoki po prostu trzeba zobaczyć, najlepiej zagryzając własnoręcznie upieczone pączki!

Dalsze informacje i kontakt