Cinema Paradiso

Opis

Cinema Bar - Miejsce spotkań kulturalnych

Przez cały dzień w stylowej atmosferze Cinema Bar serwowane są wyśmienite wina i koktajle, włoskie espresso i przekąski barowe. Do dyspozycji Gości jest również muzyka w salonie i międzynarodowe gazety. W lecie można posiedzieć w ogrodzie na środku barokowego placu ratuszowego.

Pierwsze kino artystyczne w Dolnej Austrii

Aktualne atrakcje filmowe codziennie w sercu St. Pölten. W programie hity festiwalowe, amerykańskie filmy niezależne, znakomite filmy z Austrii, Europy i całego świata. Pod hasłem "Kino dla nas wszystkich" Cinema Paradiso oferuje premiery, nowości filmowe, klasykę śniadaniową, filmy dla dzieci, filmy szkolne, festiwal filmowy pod gołym niebem, kino dziecięce dla rodziców z małymi dziećmi i wiele innych. - w klasycznej sali kinowej, w Beislkino, gdzie podczas oglądania filmu przy stolikach serwowane są kulinarne przysmaki, oraz w nowym Saal3/Club 3, który funkcjonuje zarówno jako pełnowartościowa sala kinowa, jak i sala z miejscami stojącymi, gdzie odbywają się koncerty i linie DJ-ów.

Cinema Paradiso znajduje się bezpośrednio przy Rathausplatz w centrum St.Pölten. 5 minut spacerem od głównego dworca kolejowego, 10 minut spacerem od dzielnicy kulturalnej.

Stosowność

  • przystosowane do wózków inwalidzkich

Miejscowość i przyjazd