Erlebnis Raxalpakas

Doświadczenie przyrody, Spotkanie ze zwierzętami

Opis

Mieszkamy na naszej farmie w pięknym Reichenau an der Rax i zrealizowaliśmy nasze marzenie o hodowli alpak. Spokojna charyzma przytulonych czworonożnych przyjaciół sprawia, że można się wspaniale zrelaksować i zapomnieć o codzienności.

Piękny teren śnieżnych gór Rax jest idealny na nasze wycieczki z przewodnikiem na trekking alpak. Trasa jest wcześniej omawiana z gośćmi i może być dostosowana do ich życzeń i warunków fizycznych. Tak więc od młodych do starych, trekking z alpakami jest wspaniałym doświadczeniem. Po wzajemnym poznaniu się i wyjaśnieniach dotyczących naszych zwierząt towarzyszących, rozpoczyna się wędrówka, która trwa około 1 ½ godziny. Następnie serdecznie zapraszamy do naszego sklepu rolniczego, aby poznać i pokochać nasze wyroby z alpaki.

Podczas gdy nasze wałachy czekają na gości, spacery, okazje do zdjęć i imprezy, nasze klacze z miłością opiekują się swoim potomstwem i mogą cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem na bujnych łąkach kwiatowych.

Co oferujemy: całoroczne wędrówki, wędrówki przy świetle księżyca, sesje zdjęciowe do ślubów lub reklam, imprezy dla klubów i firm i wiele innych.

Nasza oferta produktów z alpaki zaczyna się od wkładek do butów i skarpet, a rozciąga się między innymi na nakrycia głowy - od koszulek po kołdry i od mydeł po poncho. Fascynujące i wszechstronne właściwości wełny alpaki naszych zwierząt są wykorzystywane w wielu różnych produktach - przekonaj się sam!

Niech nasze zwierzęta Cię oczarują! Czekamy na Państwa wizytę!
Z poważaniem rodzina Siwatz i Raxalpakowie

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną!
Mario Siwatz +43 676 606 9944
Doris Siwatz +43 664 222 3609

lokalizacja
  • dostępna komunikacją miejską

Miejscowość i przyjazd