Kąpielisko termalne Fischau

Basen odkryty

Ten obiekt jest znakomity

  • Niederösterreich-CARD

Opis

Historyczny charakter, naturalna woda termalna, oferta wellness i wydarzenia kulturalne: Wizyta w termach Fischau w Bad Fischau-Brunn jest dobra dla ciała i ducha.

Kąpielisko termalne Fischau, otoczone sezonowymi domkami w cesarskich i królewskich kolorach zieleni i żółci, znajduje się w środku zabytkowego parku: między starymi kasztanowcami i romantycznymi trawnikami do opalania są dwa naturalne baseny i nowoczesny basen dla dzieci obok porośniętego bluszczem wodospadu.

Bad Fischau: Łaźnia termiczna z wodą o temperaturze 19 °C

Codziennie przez baseny przepływa 40 milionów litrów świeżej wody termalnej, która zapewnia najwyższą jakość wody bez konieczności chemicznej dezynfekcji. Woda źródlana, która przez cały rok ma temperaturę 19°C, jest szczególnie korzystna dla kąpiących się osób, które cierpią z powodu przemęczenia, problemów ze skórą lub żyłami. W strefie saun i wellness term Fischau na spragnionych relaksu czekają łaźnie parowe, bio sauny i sauny fińskie oraz relaksujące masaże lecznicze. Do regularnych odwiedzin zachęcają także kawiarnia termalna i letnia restauracja oraz wybrane wydarzenia kulturalne, w tym tradycyjna kąpiel noworoczna czy program muzyczny i kabaretowy w "Blue Monday". W pobliżu znajdują się także popularne po kąpieli restauracje Hubertushof Fromwald i winiarnia Goldfuß.

UWAGA: Zabezpiecz swój bilet online tutaj !

 

Ceny

Miejscowość i przyjazd