Windrad mit Aussichtsplattform

Punkt widokowy, Wieża widokowa

Opis

Potężne siły natury można poznać z bliska przy turbinie wiatrowej w Lichtenegg. Tutaj znajduje się platforma widokowa bezpośrednio przy turbinie wiatrowej. Platforma widokowa znajduje się bezpośrednio pod gondolą, do której można dotrzeć po 300 schodach. W całkowicie przeszklonej platformie można obserwować łopatę wirnika, jak energia wiatru jest przekształcana w ruch obrotowy. Rozciąga się stąd również panoramiczny widok na Wechsel, Schneeberg, niziny aż po Wiener Neustadt, a w pogodne dni widać nawet aż do jeziora Neusiedl.

Z kartą Dolnej Austrii wstęp bezpłatny!

(Wchodzenie od 12 lat i minimalna wysokość 1,4 m)

Windmill Special:

  • Weź ślub blisko nieba: Chcesz mieć ślub z wymarzonym widokiem? Możesz wziąć ślub na tarasie widokowym z maksymalnie 10 gośćmi. W promieniu 100 km odbierzemy Cię TESLĄ X i zabierzemy na najpiękniejszy dzień Twojego życia.Szczegóły należy ustalić z co najmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli zostawisz dla nas zdjęcie i sam wszystko zorganizujesz, odbiór i zwiedzanie jest naszym prezentem dla Ciebie!
  • Piknik widokowy: Zaproś swoich przyjaciół na piknik nad Bucklige Welt. Cena obejmuje opłatę za wstęp, zwiedzanie pod nadzorem oraz Twoje przybory piknikowe, czyli napoje i lokalne specjały (które przynosisz sam). Czas trwania ok. 3 h, koszt 130 € dla 10 osób - zapisy co najmniej 14 dni przed terminem.
  • Czas z przyjaciółmi: Zaplanuj wycieczkę z przyjaciółmi! Lokalne specjały bufet u podnóża wiatraka plus wycieczki z przewodnikiem dla maksymalnie 10 osób każda. Minimalna liczba 5 osób, cena € 25,- p.p.

Ceny

  • Jedna osoba:
    € 9,--
  • Dzieci:
    € 3,50

Miejscowość i przyjazd