Gemeindealpe Mitterbach

Masyw Gemeindealpe ciągle zaskakuje: od szczytu aż po dolinę. Kto szuka przygód, ten je tutaj znajdzie!

Akcja plus rozrywka plus widoki plus kopny śnieg plus przytulne schroniska. Opisanie Gemeindealpe słowami jest wręcz niemożliwe. Dobrze poczują się tutaj tak freeriderzy, jak i snowboardziści czy zwolennicy zimowych wędrówek.

Przygoda w pięknej scenerii
Trudno sobie wyobrazić inne miejsce oferujące tyle widoków, wrażeń i atrakcji! Gemeindealpe z trasami o długości 15,5 km i 4 wyciągami wzbudza entuzjazm na każdym kroku. W schronisku czy podczas jazdy w kopnym śniegu: zabawa gwarantowana! W kopnym śniegu czy w schronisku takim jak Wirtshaus zum Bäreneck: zabawa gwarantowana!

Kopny śnieg na 1626 m
Rozległe tereny do freeridingu z naturalnym stokiem o największym nachyleniu w Dolnej Austrii, najdłuższa trasa zjazdowa dla rodzin w całym kraju związkowym, superszybkie trasy do speed-ski i skicrossu, popularny funpark oraz wyjątkowe widoki na Prealpy sprawiają, że zima w Gemeindealpe Mitterbach będzie niezapomniana.

Poza stokiem
W okolicy Mitterbach czas można spędzić zarówno romantycznie, jak i na sportowo. 11,5 km tras do narciarstwa biegowego, jazda na łyżwach, curling w centrum miejscowości oraz wędrówki ośnieżonymi szlakami do i wokół zbiornika retencyjnego Erlaufstausee – czekają na aktywnych. Czas można też spędzić na romantycznym kuligu, podziwiając zimowe krajobrazy.

Więcej o ośrodku Gemeindealpe Mitterbach