Göstling-Hochkar

Najwyżej położony ośrodek narciarski w Dolnej Austrii gwarantuje najlepsze warunki śniegowe, urozmaicone trasy i liczne atrakcje na szlakach i poza nimi.

Przepiękny Hochkar – najwyżej położony ośrodek narciarski w Dolnej Austrii na wysokości 1800 m to miejsce, gdzie rodziny cieszą się stokami o długości 19 km, freeriderom błyszczą oczy, a miłośnikom kopnego śniegu przyspiesza puls.

Tam, gdzie szczęście ma biały kolor
Położenie na wysokości 1800 m gwarantuje doskonałe warunki śniegowe dla żółtodziobów i asów narciarstwa – w masywie Hochkar jest wszystko, czego zapragnie dusza narciarza i snowboardzisty. Począwszy od atrakcji w funparku przez trasy pełne muld aż po bajkowy las – każdy znajdzie coś dla siebie. Na nocleg polecamy: hotel 3-gwiazdkowy JUFA Hochkar położony bezpośrednio przy stoku.

Tam, gdzie początkujący stają się zawodowcami
Najwyżej położony w Dolnej Austrii ośrodek oferuje 10 wyciągów, 19 km tras i ekscytujące szusowanie nocą. Piruety lubią tutaj kręcić nie tylko snowboardziści, freeriderzy i nowicjusze. Swoją miłość do narciarstwa odkryły w tym miejscu takie sławy jak Thomas Sykora, Andreas Buder czy Kathrin Zettel.

Rekomendacja dla rodzin: łączone karnety w ośrodkach Lackenhof-Ötscher i Göstling Hochkar. Oba ośrodki narciarskie przeczą opinii, że urlop na nartach z dziećmi jest drogi: dzieci do 10. roku życia (rocznik 2010) szusujące z jednym z rodziców płacą tutaj tylko 4 euro dziennie.

Poza stokiem
Hochkar to nie tylko fantastyczny ośrodek narciarski – to także emocje poza trasami. Czekają tutaj wędrówki na rakietach śnieżnych i spacery, piękne trasy do uprawiania narciarstwa biegowego metodą klasyczną (32 km) oraz dowolną (10 km), naturalny tor saneczkowy lub kulig i ciepła kąpiel solankowa w Ybbstaler Solebad.

Więcej o ośrodku narciarskim Hochkar