Na tropach przyrody

Na letnich szlakach w górach Dolnej Austrii przyroda jest celem samym w sobie – tu zobaczysz, jak ona rozkwita!

Na letnich szlakach w górach Dolnej Austrii zobaczysz, że przyroda jest w wiecznym ruchu – strumienie podmywają góry, a korzenie rozsadzają najtwardszy grunt. I tylko ty stoisz nieruchomo, chłonąc piękno alpejskiego krajobrazu.

Wszystkie przeszkody zostawić za sobą
Przyroda jest w ciągłym ruchu. Zupełnie inaczej niż miasto, gdzie uliczne korki, stres i pośpiech zdominowały życie codzienne. Właśnie dlatego nasze letnie place budowy stanowią interesujący przerywnik codziennego zabiegania. W końcu zachęcają do zadumy, w przeciwieństwie do ulicznych korków.

Under natural construction
Fascynujące place budowy można znaleźć wszędzie w ramach akcji Lato w górach Dolnej Austrii. Między innymi rzeki, które tysiącletnią pracą torowały sobie drogę przez skały. Lub fantastyczne jaskinie stalaktytowe, które nigdy nie są gotowe, a mimo to zawsze są przepiękne. Miejsca, gdzie można się wyłączyć i rozkoszować ciszą i spokojem.

Nasze rady: 5 najpopularniejszych placów budowy w ramach akcji Lato w górach
Wodospady Myrafälle przetaczają się przez Alpy Wiedeńskie, podczas gdy puszcza Wildnisgebiet Dürrenstein w rejonie wysokiego torfowiska Leckermoos odbiera mowę wędrowcom. W masywie górskim Ötscher czeka na odwiedzających szczególnie wart zobaczenia plac budowy w jaskini stalaktytowej, podczas gdy romantyczny Wąwóz Sokoła (Falkenschlucht) w Türnitz nie jednemu zapiera dech w piersiach. Siłę przyrody demonstruje przede wszystkim wąwóz Johannesbachklamm w Würflach we wszystkich swoich niezwykłych odcieniach.

Cele wycieczkowe