Thayarunde, © Waldviertel Tourismus/Studio Kerschbaum

Na rower z dziećmi

Z dziećmi i młodzieżą rowerem zwykłym i górskim po Dolnej Austrii – zdrowy, aktywny wypoczynek na trasach przyjaznych dla dzieci i rodzin.

Pasjonujące wycieczki rowerowe z najmłodszymi. Na dolnoaustriackich szlakach rowerowych dla rodzin jeździ się łatwo i bezpiecznie – dlatego też dzieci od 6. do 12. roku życia chętnie wskakują na siodełko.

Trasy dla rodzin z dziećmi to niezła zabawa – dzięki urozmaiceniom i rozrywce nawet nastoletni rowerzyści nie skarżą się na nudę.

Łatwe szlaki dla prawdziwych odkrywców 

Prowadzą do barwnych zagród chłopskich, fascynujących muzeów, kąpielisk z atrakcyjnym programem czy skateparków. Czy wspaniały szlak wiodący tunelami, czy ścieżki dla rowerów górskich – trasy tematyczne dla dzieci między 6. a 12. rokiem życia są bezpieczne i łatwe do pokonania, co oczywiście cieszy też i dorosłych uczestników wycieczki. Rowerowe trasy dla rodzin z asfaltowaną szeroką nawierzchnią przebiegają z dala od ruchu drogowego. Bez męczących podjazdów  dają możliwość zobaczenia prastarych zamków i zwierząt na wolności. W przydrożnych gospodach nawet najbardziej zmęczeni rowerzyści szybko odzyskają siły!

 

 

Na rower z dziećmi