Header Ötscher, © Mostviertel Tourismus/weinfranz.at

Fascynacja halami w Mostviertel

Niespiesznie z hali na halę

Odkrywanie niezwykłego krajobrazu na zróżnicowanych trasach. Pozwól sobie na niespieszną wędrówkę, rozkoszowanie się imponującymi widokami i czerpanie z każdym oddechem górskiej ciszy alpejskiego regionu Mostviertel.

Z punktu wyjściowego, którym jest gospoda z austriackim znakiem jakości turystyki pieszej na relaksującej całodziennej wędrówce poznasz hale i schroniska w górach regionu Mostviertel. Aby droga nie dłużyła się za bardzo, gospoda zadba o obfity prowiant na każdy dzień wędrówki.

Obie gospody dla wędrowców – Gasthof Jagersberger w Hollenstein an der Ybbs i gospodarstwo agroturystyczne Ablass na wyżynie Hochreit w Göstling an der Ybbs są znakomitymi punktami wypadowymi dla niezapomnianych wędrówek z całą rodziną. Z gospody Jagersberger dotrzesz na hale i do atrakcyjnych schronisk Kitzhütte i Siebenhütten, a z gospodarstwa turystycznego Ablass  - do schroniska Ybbstalerhütte oraz na hale Schwarzalm i Hochkaralm.

Dolaczone uslugi

  • 2 noclegi w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem w jednej z wymienionych certyfikowanych gospód dla wędrowców
  • prowiant na obie całodzienne wycieczki
  • mapa turystyczna regionu

Informacje cenowe

w pokoju dwuosobowym € 90,-

Ceny bez podatku od noclegu, więcej informacji na stronie: www.niederoesterreich.at/taxen

Okres ważności oferty

  • obowiązuje od 01.05.2022 do 31.10.2022

Organizator

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Obowiązują ogólne warunki handlowe Mostviertel Tourismus GmbH - można je znaleźć na stronie www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Zapytaj o ofertę

Zapytaj Fascynacja halami w Mostviertel

Państwa dane dotyczące podróży
Państwa dane
Pani/Pana dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy i elektroniczny oraz numer telefonu) oraz dane dotyczące podróży (data przyjazdu i wyjazdu, liczba osób, liczba i wiek dzieci) zostaną zapisane w celu i w okresie załatwiania Pani/Pana niezobowiązującego zapytania. Dane te przekażemy jedynie odpowiedniemu wynajemcy/oferentowi w celu opracowania oferty, lecz żadnej innej osobie trzeciej. Szczegółowe informacje o swoich prawach, jako osoby, której dane dotyczą oraz o nas jako administratorze danych zamieszczamy w oświadczeniu o ochronie danych osobowych.