Mönichkirchen-Mariensee

Gdy maluchy szaleją, duzi mogą rozkoszować się zimowym słońcem w przytulnych koszach plażowych z rattanu lub atmosferą licznych tradycyjnych schronisk.

Mönichkirchen należy do ośrodków narciarskich ze zróżnicowaną ofertą. Obok stoków dla rodzin, funparku i tras do wędrówek na rakietach śnieżnych znajdziemy tu wiele przytulnych miejsc do odpoczynku i biesiadowania. Całkowite odprężenie podczas urlopu!

Wszystko, co niezbędne do odpoczynku zimą
Mönichkirchen gwarantuje śnieg i spełnienie wszystkich życzeń. Funpark z takimi atrakcjami jak poręcze, tor z wirażami do skoków, butterbox czy crazy hill zaprasza na przygodę, a rattanowe kosze plażowe i leżaki przy schroniskach na odpoczynek przed zjazdem w dół trasami o długości 13,5 km.

Kto by pomyślał!
Łagodne stoki, dwie szkółki narciarskie i urozmaicone tereny dla dzieci sprawiają, że także najmłodsi mają szansę zostać wytrawnymi narciarzami. Rodzinom polecamy nocleg: w obiekcie Alpengasthof Enzian, który, chociaż nie leży przy samym stoku, codziennie oferuje nowe atrakcje dla dzieci.

Poza stokiem
W poszukiwaniu przygód można się również udać na wędrówkę na rakietach śnieżnych lub spacer, zwłaszcza gdy za cel obierzemy platformę widokową Almschaukel (możliwość zwiedzania z przewodnikiem) na wysokości 1315 m. Na narciarzy biegowych czekają: trasa Wechsel-Panoramaloipe (początek w Mariensee) o długości 60 km, wyjątkowe panoramy oraz doskonała kuchnia.

Więcej o ośrodku narciarskim Mönichkirchen-Mariensee