Winna wiosna w wiedeńskim lesie, © Niederösterreich Werbung/Andreas Hofer

Winiarskie wycieczki w Traisental

Przyjemne i radosne dni w regionie winiarskim Traisental

Już starożytni Rzymianie cenili szlachetne wina. Dlatego budowali swoje siedziby m.in. także w Traisental, gdyż łagodny klimat terenów pomiędzy Dunajem a Przedgórzem Alpejskim zapewnia wyjątkowo dogodne warunki do rozwoju szczepów Grüner, Frühroter i Roter Veltliner. Warto się o tym przekonać! Zafundujmy sobie dwa przyjemne dni w dolinie Traisental, obfitującej w regionalne wina i przysmaki.

Oferta obejmuje:

  • 2 noclegi ze śniadaniem
  • Kolacja w restauracji Donaurestaurant Traismauer
  • Bilet wstępu i zwiedzanie z przewodnikiem opactwa Kanoników regularnych Herzogenburg
  • Zwiedzanie z przewodnikiem winiarskim winiarni w dolinie Traisental (Zwiedzanie z przewodnikiem w języku niemieckim lub na życzenie w języku angielskim.)

Cena za osobę:

  • W pokoju dwuosobowym od 242,- € za osobę

Ceny bez podatku od noclegu, więcej informacji na stronie: www.niederoesterreich.at/taxen

Okres ważności oferty

  • obowiązuje od 01.05.2024 do 31.10.2024

Organizator

Mostviertel Tourismus GmbH
Neubruck 2/10, 3270 Scheibbs, Tel: +43/7482/20 444
E-Mail: info@mostviertel.at, Web: www.mostviertel.at
Eintragungsnummer 2010/0013, GISA Zahl 14124099

Obowiązują ogólne warunki handlowe Mostviertel Tourismus GmbH - można je znaleźć na stronie www.mostviertel.at/reise-und-stornobedingungen.

Zapytaj o ofertę

Zapytaj Winiarskie wycieczki w Traisental

Państwa dane dotyczące podróży
Państwa dane
Pani/Pana dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres pocztowy i elektroniczny oraz numer telefonu) oraz dane dotyczące podróży (data przyjazdu i wyjazdu, liczba osób, liczba i wiek dzieci) zostaną zapisane w celu i w okresie załatwiania Pani/Pana niezobowiązującego zapytania. Dane te przekażemy jedynie odpowiedniemu wynajemcy/oferentowi w celu opracowania oferty, lecz żadnej innej osobie trzeciej. Szczegółowe informacje o swoich prawach, jako osoby, której dane dotyczą oraz o nas jako administratorze danych zamieszczamy w oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.