Hohe Wand

Hohe Wand ma wspaniałe widoki na okolicę, która jest prawdziwym rajem widokowym. Obszar ten jest absolutnie ulubionym miejscem turystów pieszych, wspinaczy i paralotniarzy.

Hohe Wand zachwyca i fascynuje zarówno turystów, wspinaczy, jak i dzieci wspaniałymi widokami i ekscytującymi wycieczkami. Tutaj możesz odkrywać przyrodę od jej najbardziej malowniczej strony, w towarzystwie koziorożców alpejskich, odważnych paralotniarzy i zabawnych lam.

Nad chmurami
Park rodzinny i krajobrazowy Hohe Wand oferuje odważnym fascynującą przechadzkę po niebie i widok Alp Wiedeńskich z wyjątkowej perspektywy: z lotu ptaka można się delektować rozległym krajobrazem, a przy odrobinie szczęścia zobaczyć żyjące na wolności koziorożce.

Spojrzenie w górę
Odpoczywając na wygodnych meblach plenerowych Enzo, możemy obserwować paralotniarzy i lotniarzy albo szczęśliwych alpinistów po udanej wspinaczce. Te modne leżaki ustawione w najpiękniejszych miejscach , a także przy szlakach turystycznych zachęcają do odpoczynku i posilenia się.

Dla dużych i małych turystów
Na wspinaczy i wędrowców czekają liczne trasy wśród imponujących formacji skalnych i gęstych lasów. Małym alpinistom polecamy: interesującą ścieżkę edukacyjną dla dzieci, na której można spotkać lamy i alpaki, pobawić się na placach zabaw oraz wejść na górę lub do domku na drzewie.