Zauberberg Semmering

Zauberberg Semmering naprawdę potrafi oczarować! Na przykład swoim wyjątkowym oświetleniem, naturalnym torem saneczkowym o długości 3 km oraz innymi atrakcjami.

Zauberberg Semmering jest dla tych, którym nart, deski snowboardowej czy sanek nigdy dość. Tutaj jeszcze długo po godzinie 18.00 można szaleć na trasach i po miłym wieczorze w schronisku zjechać po oświetlonym stoku do doliny.

Na narty i sanki po pracy
Czarujący ośrodek narciarski na wysokości 1350 m z doskonałym połączeniem kolejowym zachwyci dzieci, wyścigowców i snowboardzistów. Również po 18.00, gdy włączane jest oświetlenie i cały teren promienieje w nocnym blasku. Osobom, które interesuje pokonana różnica wysokości i liczba przejechanych kilometrów, polecamy „Skiline”. Jest to program, który po wprowadzeniu numeru karnetu narciarskiego automatycznie analizuje najważniejsze dane.

Niczym w Pucharze Świata!
Obok ośnieżonych tras o długości 14 km i pełnego atrakcji Split-Fun-Parku dużą popularnością wśród dzieci i dorosłych cieszy się trasa, na której rozgrywane są konkurencje Pucharu Świata. Nie dziwi więc, że Semmering nazywany bywa Czarodziejską Górą.

Poza stokiem
Najdłuższy naturalny tor saneczkowy w Dolnej Austrii o długości aż 3 km otwiera przed miłośnikami saneczkarstwa nowy wymiar tej dyscypliny. Zwłaszcza nocą, gdyż podobnie jak trasa narciarska ten urozmaicony tor saneczkowy jest oświetlony.

Więcej o ośrodku Zauberberg Semmering