Przygody ze zwierzętami w Dolnej Austrii

Dolna Austria to nie tylko kraina gór, ale również zwierząt. Dlatego można tutaj wędrować z osłem, lamą lub alpakami.

Wędrówki z lamami i alpakami, romantyczne przejażdżki konne po okolicy, zabawne przygody z osłem i spotkania z szopem praczem: zwierzęta w Dolnej Austrii zawsze cieszą się z odwiedzin, zwłaszcza gdy mogą liczyć na kawałek cukru z kieszeni.

Egzotyczne towarzystwo
w okolicy Ötscher i Hohe Wand

Aby wędrówka była niezapomniana, niezbędne jest skompletowanie odpowiedniej ekipy. Jako zwierzęce towarzystwo na wycieczki w masywach Ötscher i Hohen Wand polecamy lamy i alpaki. Te pocieszne i przyjazne zwierzęta będą ciekawym obiektem dla fotoamatorów oraz atrakcją dnia!

Galopem przez puszysty śnieg
w Annabergu i Wachau

Wolisz podziwiać przepiękne górskie krajobrazy z siodła czy może rozkoszować się romantyczną atmosferą we dwoje w saniach? Stadnina Schaglhof w Annabergu przez cały rok oferuje przejażdżki konne po malowniczej okolicy. W Wachau na poszukiwaczy oślich przygód czeka zabawa z uparciuchami.

Zaopiekuj się zwierzętami przez jeden dzień
w parku krajobrazowym Buchenberg

Udało Ci się kiedyś pogłaskać szopa pracza albo wędrować z kucykiem po ścieżkach, odkrywając sekrety przyrody? W parku krajobrazowym Buchenberg jest ku temu okazja przez całą zimę. Można też fotografować i karmić szopy pracze, a także zrobić sobie piknik z osłami!